SUPA24
Остало
Остало
Остало
61 350 €
(1 227 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
50 м²
Rua Sandro Bezerra da Silva, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Vistta Flamboyant com móveis planejados em todos cômodos c/ ambiente integrado sala x cozinha (tipo americano);
Quarto do casal c/ arm...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторВисоки плафониПриродно светлоПогледСпрат

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Sandro Bezerra da Silva, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству