SUPA24
Остало
Остало
Остало
45 970 €
(1 069 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
43 м²
Rua Machado Sidney, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Edifício Patamares no Centro de São José dos Campos - SP

Apartamento localizado na região central de São José dos Campos, com localiz...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Machado Sidney, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству