SUPA24
Остало
Остало
Остало
432 398 €
(1 386 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
312 м²
Rua Teopompo de Vasconcelos, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно312 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda - Vila Adyana - São José dos Campos/SP- Cobertura Duplex - Em localização Privilegiada na Vila Adyana, o Ed Grand Palazzo Teopompo...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Teopompo de Vasconcelos, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству