SUPA24
Остало
Остало
Остало
68 173 €
(1 082 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
63 м²
RUA PARAIBUNA, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento na região central de São José dos Campos. Sala para dois ambientes, armários, ótima ventilação e iluminação natural.Apartamento todo refor...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA PARAIBUNA, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству