SUPA24
Остало
Остало
Остало
53 293 €
(1 184 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
45 м²
Rua Mário Campos, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento a venda na Chácara dos Eucaliptos com muitas qualidades e diferenciais, confira: Totalmente planejado, com móveis de primeira linha. A coz...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Mário Campos, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству