SUPA24
Остало
Остало
Остало
51 372 €
(676 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
76 м²
Rua dos Marceneiros, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

APARTAMENTO PARA VENDA NO VILA TESOURO. São 02 dormitórios, 01 banheiro com box blindex, cozinha, sala, área de serviço, 01 vaga de garagem, portão au...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua dos Marceneiros, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству