SUPA24
Остало
Остало
Остало
74 385 €
(1 200 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
62 м²
Rua Hondo, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно62 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda - Jardim Oriente - São José dos Campos/SP- Apartamento de 62,18m²- 2 dormitórios- Sendo 1 suíte- 2 banheiros- 1 vaga de garagem- C...

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Hondo, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству