SUPA24
Остало
Остало
Остало
30 972 €
(911 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
34 м²
Rua Maestro Egydio Pinto, São José dos Campos

спаваћа собаatypical
равно34 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sala comercial à venda ou para locação no Jardim São Dimas em São José dos Campos

- 34,00 m²
- Portaria 24h
- Portão eletrônico
- Alarme
- Elevador
-...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Maestro Egydio Pinto, São José dos Campos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству