SUPA24
Остало
Остало
Остало
341 764 €
(2 205 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
155 м²
RUA FLORIDA, São Caetano do Sul

спаваћа собаatypical
равно155 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento no bairro Barcelona, em São Caetano do Sul. O imóvel possui 155 m² de área útil, distribuídos em três quartos, sendo três suítes...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA FLORIDA, São Caetano do Sul
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству