SUPA24
Остало
Остало
Остало
341 610 €
(3 023 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
113 м²
Rua São Jorge, São Caetano do Sul

спаваћа собаatypical
равно113 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento à venda no bairro Cerâmica, em São Caetano do Sul, com 113 metros quadrados de área útil. O imóvel conta com três dormitórios, s...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua São Jorge, São Caetano do Sul
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству