SUPA24
Остало
Остало
Остало
322 966 €
(2 044 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
158 м²
RUA FLORIDA, São Caetano do Sul

спаваћа собаatypical
равно158 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este magnífico apartamento no bairro Barcelona combina sofisticação e conforto em um espaço amplo de 158m². Com três suítes, quatro banheiros e armári...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA FLORIDA, São Caetano do Sul
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству