SUPA24
Остало
Остало
Остало
270 691 €
(1 547 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
175 м²
RUA AFONSO PENA, São Caetano do Sul

спаваћа собаatypical
равно175 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento no Santa Paula, em São Caetano do Sul. Com 4 quartos amplos, sendo 3 suítes confortáveis, o imóvel oferece excelente distribuiçã...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA AFONSO PENA, São Caetano do Sul
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству