SUPA24
Остало
Остало
Остало
271 624 €
(1 069 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
254 м²
RUA MARANHAO, São Caetano do Sul

спаваћа собаatypical
равно254 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 4 dormitórios sendo 3 suítes, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . .

> > > 3 VAGAS DE GARAGEM < < <

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

RUA MARANHAO, São Caetano do Sul
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству