SUPA24
Остало
Остало
Остало
127 997 €
(1 829 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
70 м²
RUA PERRELLA, São Caetano do Sul

спаваћа собаatypical
равно70 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento no bairro Fundação, em São Caetano do Sul. Com 70m² de área útil, o imóvel possui dois quartos, sendo uma suíte, além de dois ba...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA PERRELLA, São Caetano do Sul
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству