SUPA24
Остало
Остало
Остало
145 086 €
(1 240 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
117 м²
Rua Doutor Egydio Martins, Santos

спаваћа собаatypical
равно117 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento de 2 dormitórios (1 suíte), dependência completa, 1 vaga de automóvel, vista livre, arejado, andar alto, no bairro Ponta da Prai...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Doutor Egydio Martins, Santos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Consultare Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству