SUPA24
Остало
Остало
Остало
119 452 €
(1 342 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
89 м²
RUA PARAIBA, Santos

спаваћа собаatypical
равно89 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento muito bem distribuído, arejado com 1 dormitório, cozinha, sala, área de serviço.
Muito bem cuidado, com piso laminado, cozinha com muitos ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA PARAIBA, Santos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Malavasi Assessoria Imobiliaria

Слични огласи

Слично у иностранству