SUPA24
Остало
Остало
Остало
122 677 €
(1 636 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
75 м²
RUA DOUTOR CUNHA MOREIRA, Santos

спаваћа собаatypical
равно75 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ótimo Apartamento, Próximo ao Canal 3 e Avenida Ana Costa, em Santos. 
O imóvel contempla: 02 Suítes com Sacada, Sala com Sacada, Lavabo, Cozinha conc...

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA DOUTOR CUNHA MOREIRA, Santos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Tania Santana Balthazar

Слични огласи

Слично у иностранству