Листа понуда
30
30
30
93 819 €
(845 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
111 м²
Rua General Jardim, Santos
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
111 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento de frente, com 2 dormitórios (2 suítes), lavabo, dependência, 1 vaga demarcada, no bairro Embaré em Santos.
Código do anúncio: 4550 FSM...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
25дана
Ажурирано:
8дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua General Jardim, Santos
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.