SUPA24
Остало
Остало
Остало
871 371 €
(3 169 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
275 м²
Rua do Café, Santo André

спаваћа собаatypical
равно275 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de alto padrão à venda na Rua do Café, localizado no prestigiado bairro Campestre, em Santo André. Com 275 metros quadrados de área útil, ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua do Café, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству