SUPA24
Остало
Остало
Остало
560 504 €
(2 919 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
192 м²
Rua Caminho do Pilar, Santo André

спаваћа собаatypical
равно192 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 4 dormitórios sendo 1 suíte, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . . > > > COM VARANDA GOURMET + AR-CONDICIONADO + 3 VA...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Caminho do Pilar, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству