SUPA24
Остало
Остало
Остало
444 144 €
(2 708 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
164 м²
Praça Assunção, Santo André

спаваћа собаatypical
равно164 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento no bairro Vila Assunção, em Santo André.

O imóvel possui três quartos, todos suítes, garantindo conforto, privacidade e excelen...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Praça Assunção, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству