SUPA24
Остало
Остало
Остало
392 877 €
(1 455 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
270 м²
Rua Edu Chaves, Santo André

спаваћа собаatypical
равно270 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Venha conhecer essa incrível casa de rua localizada na Vila Bastos em Santo André. Com uma área útil de 270m², 4 dormitórios, sendo 2 suítes e 5 banhe...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Edu Chaves, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству