SUPA24
Остало
Остало
Остало
338 192 €
(2 114 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
160 м²
Rua Silveiras, Santo André

спаваћа собаatypical
равно160 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 3 dormitórios sendo 3 suítes, com ótima disposição de planta e ambientes espaçosos . . . > > > COM VARANDA GOURMET + 3 VAGAS DE GARAGEM < ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Silveiras, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству