SUPA24
Остало
Остало
Остало
290 343 €
(2 167 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
134 м²
Rua Abernésia, Santo André

спаваћа собаatypical
равно134 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento no bairro Santa Maria, Santo André. São três amplos quartos, todos suítes, proporcionando mais conforto e privacidade para toda ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Abernésia, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству