SUPA24
Остало
Остало
Остало
287 079 €
(2 658 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
108 м²
Rua das Figueiras, Santo André

спаваћа собаatypical
равно108 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento no Jardim em Santo André. O imóvel conta com três quartos amplos, todos suítes, proporcionando conforto, privacidade e excelente...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua das Figueiras, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству