SUPA24
Остало
Остало
Остало
256 319 €
(1 573 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
163 м²
Avenida Portugal, Santo André

спаваћа собаatypical
равно163 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento no bairro Jardim, em Santo André. Com três amplos quartos, todos suítes e repletos de armários planejados, este imóvel oferece c...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникКухињски апаратиКаминБојлерМашина за прање вешаПаметни уређајиБезбедностДрвени подТротоарВисоки плафониДрвене гредеНакон реконструкцијеНеопходна реконструкцијаПриродно светлоТамни ентеријерБиљкеМодерни стилРустични стилПогодно за кућне љубимцеНамештенКомерцијални

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenida Portugal, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству