SUPA24
Остало
Остало
Остало
256 148 €
(2 189 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
117 м²
Rua Tabaiares, Santo André

спаваћа собаatypical
равно117 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento na Vila Assunção, em Santo André. O imóvel possui três quartos, todos eles suítes, oferecendo conforto, privacidade e excelente ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Tabaiares, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству