SUPA24
Остало
Остало
Остало
253 926 €
(1 968 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
129 м²
Avenida Doutor Antônio Álvaro, Santo André

спаваћа собаatypical
равно129 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este incrível apartamento de 129m² está localizado no primeiro andar de uma única torre, garantindo espaço e privacidade. São 3 quartos, todos suítes,...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратПогледОтворени животни просторКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетКухињски апаратиКаминДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стилПогодно за кућне љубимцеНамештенКомерцијални

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenida Doutor Antônio Álvaro, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству