SUPA24
Остало
Остало
Остало
253 755 €
(2 464 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
103 м²
Rua Venezuela, Santo André

спаваћа собаatypical
равно103 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento no bairro Centro, em Santo André. Com 103 m², o imóvel oferece 2 quartos climatizados com ar-condicionado, sendo 3 suítes, dois ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторКухињски апаратиНамештенПогледБезбедност

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Venezuela, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству