SUPA24
Остало
Остало
Остало
96 211 €
(729 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
132 м²
Rua Coronel Abílio Soares, Santo André

спаваћа собаatypical
равно132 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento no Centro de Santo André. Com três quartos amplos, sendo uma suíte, todos com armários planejados, o imóvel oferece excelente di...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Coronel Abílio Soares, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству