SUPA24
Остало
Остало
Остало
94 502 €
(1 313 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
72 м²
Rua Icó, Santo André

спаваћа собаatypical
равно72 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento no Parque Jaçatuba, Santo André.
Os três quartos são bem distribuídos, sendo um deles suíte, proporcionando conforto e privacida...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Icó, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству