SUPA24
Остало
Остало
Остало
112 295 €
(985 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
114 м²
Rua João Ribeiro, Santo André

спаваћа собаatypical
равно114 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Área Privativa: 114 m² Quintal: Sim Vagas de Garagem: 3 (2 cobertas e 1 rotativa descoberta para visitantes)Oportunidade de negócio!!!Varandas: 3 (s...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua João Ribeiro, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству