SUPA24
Остало
Остало
Остало
145 086 €
(1 151 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
126 м²
Rua Silva Jardim, Santo André

спаваћа собаatypical
равно126 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

APARTAMENTO PLANEJADO DE 126 M² - 4 DORMTS, SUÍTE, SACADA, 3 VAGAS C/ DEPÓSITO! LAZER E PORTARIA

Друго
Старост понуде: 19дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Silva Jardim, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arrojo Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству