Листа понуда
22
22
22
98 245 €
(1 116 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
88 м²
Rua General Canavarro, Santo André
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
88 м²
купатила
2+
Apartamento à venda no bairro Campestre.
Este encantador apartamento está localizado em uma excelente região, no bairro Campestre. Com uma área útil ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
25дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua General Canavarro, Santo André
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.