SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 007 832 €
(5 249 € / м²)
Распродаја
6+
2+
192 м²
Avenida Delfim Moreira, Rio de Janeiro

спаваћа соба6+
равно192 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este é o momento perfeito para garantir seu lugar em um dos endereços mais desejados do Rio de Janeiro! Apresentamos este belíssimo apartamento locali...

Друго
Старост понуде: 493дана
Ажурирано: 45дана

Локалитети

Avenida Delfim Moreira, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sergio Winograd

Слични огласи

Слично у иностранству