SUPA24
Остало
Остало
Остало
598 100 €
(3 216 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
186 м²
AVENIDA LUCIO COSTA, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно186 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado na orla mais desejada da Barra da Tijuca, este apartamento oferece tudo o que você precisa para desfrutar de um estilo de vida exclusivo, c...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

AVENIDA LUCIO COSTA, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству