SUPA24
Остало
Остало
Остало
153 631 €
(3 012 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
51 м²
Rua da Glória, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно51 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Do outeiro ao Pão de Açúcar o horizonte carioca aos seus pés. Apartamentos na planta de studio double studios e 1 quarto com infraestrutura de lazer c...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua da Glória, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

MG IMOVEIS CORRETAGEM E EMPREENDIMENTOS LTDA

Слични огласи

Слично у иностранству