SUPA24
Остало
Остало
Остало
75 004 €
(1 154 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
65 м²
RUA CACHAMBI, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно65 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Não perca a oportunidade de adquirir o apartamento dos seus sonhos! Com 2 quartos, sendo 1 suíte, 1 sala ampla, 2 banheiros, 1 vaga de garagem e 65,00...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA CACHAMBI, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Слични огласи

Слично у иностранству