SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 020 850 €
(3 293 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
310 м²
AVENIDA LUCIO COSTA, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно310 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Viva com qualidade de vida e um toque de exclusividade no coração da Barra! Este apartamento oferece o equilíbrio ideal entre conforto, estilo e uma l...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

AVENIDA LUCIO COSTA, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству