SUPA24
Остало
Остало
Остало
849 411 €
(3 398 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
250 м²
RUA SOROCABA, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно250 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Zenture ResidencialRua Sorocaba. Botafogo.  .  . Tipologia. Apartamentos de 3 e 4 Quartos.  . Área. 125m² até 416m².  . Quartos. 3 e 4 Quartos.  . Vag...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

RUA SOROCABA, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Fernando SILVA

Слични огласи

Слично у иностранству