SUPA24
Остало
Остало
Остало
207 288 €
(1 727 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
120 м²
Rua Marquês de Abrantes, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно120 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lindo apartamento reformado na Marques de Abrantes

Apartamento impecável, totalmente reformado e pronto para entrar e morar. São 120m² muito bem dis...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Marquês de Abrantes, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству