SUPA24
Остало
Остало
Остало
68 329 €
(1 051 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
65 м²
RUA QUITO, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно65 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento Amplo com 3 Quartos (1 Suíte) no Viva Penha Clube – Pronto para Morar!

Excelente oportunidade no condomínio mais completo e desejado da P...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

RUA QUITO, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Слични огласи

Слично у иностранству