SUPA24
Остало
Остало
Остало
65 733 €
(548 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
120 м²
RUA FUAS ROUPINHO, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно120 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ótimo apartamento de frente duplex, tendo 120 metros, sala grande todo no piso frio, 2 quartos bons, cozinha gourmet, com boa circulação de ar, junto...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA FUAS ROUPINHO, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Слични огласи

Слично у иностранству