SUPA24
Остало
Остало
Остало
43 949 €
(610 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
72 м²
Avenida Meriti, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно72 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento claro e arejado com vista parcial da rua, boa sala, circulação, 2 bons quartos, banheiro social com box blindex e cozinha ambos modernizad...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Avenida Meriti, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Слични огласи

Слично у иностранству