SUPA24
Остало
Остало
Остало
39 288 €
(854 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
46 м²
Estrada do Colégio, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно46 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ótimo apartamento no condomínio Spazio Rockfeller, vazio, arejado, infraestrutura total, composto de 2 quartos no piso laminado, sala, cozinha azuleja...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Estrada do Colégio, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Brasil Corretores Associados

Слични огласи

Слично у иностранству