Листа понуда
17
17
17
1 196 063 €
(4 153 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
288 м²
AVENIDA LUCIO COSTA, Rio de Janeiro
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
288 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Le Residence De Mônaco - Barra da Tijuca-Lúcio Costa -Lindo apartamento 292 m²
O Les Résidence de Monaco fica no último grande terreno da parte ma...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип зграде:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде:
25дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
AVENIDA LUCIO COSTA, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.