SUPA24
Остало
Остало
Остало
673 578 €
(3 238 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
208 м²
RUA SOROCABA, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно208 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento 4 quartos (3 suítes), 208,15 m², 3 vagas de garaage, em uma das ruas mais arborizadas e vivas de Botafogo, Venha viver em harmonia com a s...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 17дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA SOROCABA, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SYMS Real State

Слични огласи

Слично у иностранству