SUPA24
Остало
Остало
Остало
491 549 €
(5 068 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
97 м²
AVENIDA PEPE, Rio de Janeiro

спаваћа собаatypical
равно97 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento com 3 quartos, 97 m² e vista mar

O Signature Praia do Pepê oferece uma experiência residencial de luxo com foco em lazer e bem-estar, ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 22дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

AVENIDA PEPE, Rio de Janeiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SYMS Real State

Слични огласи

Слично у иностранству