SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 247 330 €
(3 595 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
347 м²
São Paulo, Rio das Pedras

спаваћа собаatypical
равно347 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este imóvel de 347 m² localizado no condomínio Praça Perdizes, em Sumaré, São Paulo, é uma oportunidade excepcional para quem busca um apartamento pad...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São Paulo, Rio das Pedras
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству