SUPA24
Остало
Остало
Остало
913 331 €
(4 832 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
189 м²
São Paulo, Rio das Pedras

спаваћа собаatypical
равно189 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda no bairro Jardim Paulista, na cidade de São Paulo. Este imóvel é uma verdadeira joia, oferecendo espaço, conforto e comodidades de...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

São Paulo, Rio das Pedras
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству